Selekcja gotowego produktu

Nasze wyroby są selekcjonowane na każdym etapie produkcji. Najważniejsza jest jednak selekcja końcowa. Każdy z foteli wiszących produkowanych przez TimberPlus jest skręcony, a następnie rozkręcony przed wysyłką do Klienta. Mamy wówczas gwarancję, że wszystkie elementy pasują do siebie, a Klient uzyskuje łatwy montaż. Stojaki do foteli wiszących oraz stelaże do hamaków są wybiórczo skręcane z każdej serii produkcyjnej. Wierzymy, że poświęcony przez nas czas procentuje w postaci zadowolenia Klienta. Z pewnością ma to wpływ na bardzo niski odsetek reklamacji mebli wyprodukowanych w Nowym Targu.

Każdy element hamaka, fotela wiszącego czy łuk gięty jest dokładnie zweryfikowany podczas pakowania pod kątem jakości drewna, powłoki impregnatu, kompletności wszystkich otworów oraz dokładności sklejenia lameli. W przypadku dostrzeżenia jakiejkolwiek niedokładności możliwe są 3 drogi: wyeliminowanie całkowicie elementu, przekazanie go do poprawy bądź stworzenie mebla w drugim gatunku. Meble sprzedawane w drugim gatunku posiadają jedynie drobne wady wizualne, pod żadnym pozorem nie są dopuszczalne wady użytkowe czy te mające wpływ na bezpieczeństwo. Meble takie można zakupić w naszej siedzibie w Nowym Targu w korzystnej cenie, gdzie można także zobaczyć ekspozycję mebli. W siedzibie TimberPlus jest możliwość przetestowania też wybranych produktach. Meble drugiego gatunku są sprzedawane zawsze w limitowanych ilościach. Z uwagi na staranność pracowników TimberPlus na każdym etapie produkcji takich mebli powstaje bardzo mało.

Biuro / infolinia

Jeśli masz jakieś pytania - zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, jesteśmy dostępni w godzinach pracy od poniedziałku do piątku.