CNC Houfek Fenix — Poznajcie się

CNC Houfek Fenix — Poznajcie się

Serce procesu produkcyjnego stanowi nowoczesne centrum obróbcze CNC Houfek Fenix, które pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć projektowych.Nasza maszyna jest olbrzymem wśród centrów obróbczych stosowanych do obróbki drewna, płyt oraz sklejki i posiada blat roboczy o wymiarach 700 cm x 200 cm.

Taki rozmiar umożliwia wykonywanie wieloelementowych produktów w błyskawicznym czasie, przy jednoczesnym ograniczeniu przerw w pracy maszyny związanych z procesem technologicznym oraz jej obsługą przez operatora.Centrum obróbcze wyposażone jest w 5-osiowe wrzeciono główne, dzięki czemu możemy wykonywać nawet skomplikowane geometrycznie kształty — świetnie sprawdza się do obróbki drewnianych elementów zakrzywionych i przestrzennych. Oprócz głównego wrzeciona maszyna posiada 3-osiowe wrzeciono dodatkowe, które stanowi doskonałe uzupełnienie przy klasycznych operacjach o mniej skomplikowanym charakterze. W trakcie pracy maszyny, wszystkie obrabiane elementy, z drewna lub płyty, utrzymywane są na blacie roboczym za pośrednictwem specjalnego systemu próżniowego, który zapobiega przesuwaniu elementów i solidnie przytwierdza je do blatu roboczego.

CNC Houfek Fenix gwarantuje nam niezawodność i precyzję, dzięki którym oferowane przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania.

Dodatkowo centrum pozwala nam na zwiększenie możliwości produkcyjnych przy jednoczesnym skróceniu czasu wykonania produktu. Elastyczność, którą dzięki tym cechom otrzymujemy, sprawia, że jedynym ograniczeniem staje się wyobraźnia projektanta.

Biuro / infolinia

Jeśli masz jakieś pytania - zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, jesteśmy dostępni w godzinach pracy od poniedziałku do piątku.