Centrum obróbcze CNC Houfek Fenix — Poznajcie się

Centrum obróbcze CNC Houfek to nowoczesne urządzenie wykorzystywane w branży stolarskiej do obróbki drewna.
Oferuje precyzyjne i efektywne rozwiązania, które umożliwiają skrawanie, frezowanie, wiercenie oraz grawerowanie różnego rodzaju drewnianych materiałów.
Dzięki zastosowaniu technologii CNC, centrum obróbcze Houfek gwarantuje wysoką jakość i powtarzalność obróbki.


Jest wyposażone w zaawansowany system sterowania, który umożliwia programowanie i automatyzację pracy, co znacznie zwiększa wydajność produkcji.
Centrum obróbcze CNC Houfek to niezawodne narzędzie. Znajduje ono szerokie zastosowanie w produkcji mebli, drzwi, schodów oraz różnego rodzaju elementów drewnianych.

Nasza maszyna jest olbrzymem wśród centrów obróbczych stosowanych do obróbki drewna, płyt oraz sklejki. Posiada ona blat roboczy o wymiarach 700 cm x 200 cm.

Taki rozmiar umożliwia wykonywanie wieloelementowych produktów w błyskawicznym czasie, przy jednoczesnym ograniczeniu przerw w pracy maszyny związanych z procesem technologicznym oraz jej obsługą przez operatora.

Nasze centrum obróbcze CNC wyposażone jest w 5-osiowe wrzeciono główne. Dzięki czemu możemy wykonywać nawet skomplikowane geometrycznie kształty. Bowiem świetnie sprawdza się do obróbki drewnianych elementów zakrzywionych i przestrzennych. Oprócz głównego wrzeciona maszyna posiada 3-osiowe wrzeciono dodatkowe, które stanowi doskonałe uzupełnienie przy klasycznych operacjach o mniej skomplikowanym charakterze. W trakcie pracy maszyny, wszystkie obrabiane elementy, z drewna lub płyty, utrzymywane są na blacie roboczym za pośrednictwem specjalnego systemu próżniowego, który zapobiega przesuwaniu elementów i solidnie przytwierdza je do blatu roboczego.

CNC Houfek Fenix gwarantuje nam niezawodność i precyzję, dzięki którym oferowane przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania.

Dodatkowo centrum pozwala nam na zwiększenie możliwości produkcyjnych przy jednoczesnym skróceniu czasu wykonania produktu. Elastyczność, którą dzięki tym cechom otrzymujemy, sprawia, że jedynym ograniczeniem staje się wyobraźnia projektanta.

Biuro / infolinia

Jeśli masz jakieś pytania - zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, jesteśmy dostępni w godzinach pracy od poniedziałku do piątku.